Ardes 454B

Na sklade • 1 variant4,45 €92 % • 3 944 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €92 % • 1 298 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,89 €95 % • 23 246 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant10 €5 neoverených recenziíĎalšie informácie

Šírka
38 cm
Stupne výkonu

• , zakúpené v Alza.sk

Potreboval som dočasný "zdroj tepla" na stavbe. Na tento účel postačuje. Odporúčam.

• Je ľahký, konstrukcne jednoducho a hodnotne navrhnutý
    • Je tichy
    • Vhodný pre alergikov, pretože nedochádza k vireniu prachu
    • Rýchlo vyhreje stredne veľkú miestnosť

Predtým som kúpil elektrický ohrievač z plastu a s ventilátorom, musel som ho čistiť a dosť času mi zabrala údržba ventilátora, teraz mám kopu ušetreného času a vychutnávam si ticho a teplo pri čítaní dobrej romantickej knihy.

Príkon
voľne stojace
Šírka
38 cm
Stupne výkonu

ARDES HALO12, Halogénový ohrievač (AR454B) - ARDES 454b je elektrické kúrenie disponujúce 3 stupňami výkonu (400 W, 800 W a 1200 W) a otočnou funkciou. Ide o halogénový ohrievač s 3 halogénovými trubicami a osciláciou 90 °, ktorý je vybavený bezpečnostnou poistkou. Značí ho bezhlučná prevádzka a energetická úspornosť.

• Je ľahký, konstrukcne jednoducho a hodnotne navrhnutý
    • Je tichy